پرداخت آنلاین

با کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب

با این روش شما میتوانید با کارت های عضو شبکه شتاب خرید خودرا به صورت اینترنتی پرداخت نمایید . درصورتی که برای کارت بانکی خود رمز دوم پویا فعال کرده اید ، به راحتی میتوانید تاسقف تعیین شده در بانک مبدا ، اینترنتی خرید نمایید . لازم به ذکر است که در هنگام وارد شدن به صفحه درگاه به هیچ عنوان از دکمه Refresh و یا Back استفاده نکنید .

پرداخت آنلاین
پرداخت هنگام تحویل

پرداخت هنگام تحویل

شما می‌توانید مبلغ سفارش خودرا در محل پرداخت کنید

شاید شما به هر دلیلی نتوانید/نخواهید مبلغ سفارش خودرا با یکی از روش های بالا پرداخت کنید ؛ در این صورت می‌توانید مبلغ سفارش خودرا هنگام دریافت محصول در محل سفارش بصورت نقدی و یا با دستگاه کارتخوان سیار ساتیاپلاس پرداخت کنید . در نظر داشته باشید ارائه کارت ملی معتبر هنگام انتخاب این روش پرداخت جزء الزامات بوده و نیز باید کارتی که با آن قصد پرداخت مبلغ را دارید به نام شخص خریدار و یا شخص تحویل گیرنده باشد . بعضا ممکن است به دلیل بالا بودن مبلغ سفارش کارشناسان ساتیاپلاس از شما درخواست مبلغی بابت بیعانه خرید نمایند که شما میتوانید این مبلغ را با روش های موسوم پراخت نمایید . شایان ذکر است این شیوه فقط مختص شهر تهران است .

واریز به حساب

واریز مبلغ سفارش به حساب بانکی / کارت به کارت

در هنگام ثبت سفارش بصورت تلفنی و یا دلایل متفاوت دیگر شاید شما توانایی پرداخت اینترنتی مبلغ سفارش خودرا نداشته باشید ؛ در این صورت میتوانید جزء یا کل مبلغ سفارش خودرا به حساب های ارائه شده در زیر واریز نمایید . لازم به ذکر است که مبلغ انتقالی الزاما باید از حساب شخص سفارش دهنده و یا تحویل گیرنده باشد .

نام صاحب حساب شماره کارت شماره حساب نام بانک
شرکت آراز مهر همراه ****-****-****-**** ********** ملت
شرکت آراز مهر همراه ****-****-****-**** ********** صادرات
× گفتگو با تیم پشتیبانی